Звіт комунальних підприємств

Дата: 13.08.2021 15:34

На території Розівської територіальної громади продовжуються роботи з благоустрою та впорядкування території.

Працівниками комунального підприємства «Розівський комунгосп» в період з 09.08.2021 по 13.08.2021 було проведено роботи з покосу трави та вирубки чагарників по вулицям та провулкам, проводиться подальше покращення центрального стадіону та паркової зони: обкошується трава, обпилюються сухі та аварійні гілки дерев, очищення бігової асфальтованої доріжки навколо стадіону, також продовжується встановлення вуличних світильників по вулиці Центральна смт. Розівка. Відремонтовано електрообладнання систем автоматичного вмикання/вимикання вуличного освітлення в селах Солодководне, Кобильне. Була надана допомога з розпилювання та вивозу старих викорчуваних дерев інваліду дитинства Поліщуку Сергію на його домоволодінні в с. Зоряне.

Працівниками комунального підприємства «ЕСКО» продовжуються роботи з покосу трави біля домогосподарств на замовлення громадян, на території дитячого садка. Розпочалися роботи з ремонту фасаду Вишнюватського будинку культури.