Про проведення онлайн-флешмобу

Дата: 12.08.2021 11:32

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА проводить онлайн-флешмоб «Молодь - рушійна сила».

«Молодь – рушійна сила» - це онлайн-флешмоб національно-патріотичного спрямування у соціальних мережах, що включає висвітлення громадських ініціатив та успішного досвіду молоді, з метою його масштабування у вимірі країни.

А саме:

Опис особистого досвіду участі у заходах національно-патріотичного спрямування;

Ініціювання заходів, проектів у сфері національно-патріотичного виховання, які хотілося б бачити в Запорізькій області;

Поширення досвіду успішного впровадження ідей молоді у сфері національно-патріотичного виховання;

Історії успіху молоді:

Досвід залучення молоді до глобальних змін;

Висвітлення яскравих моментів з життя молоді, які характеризують її як свідомого громадянина України.

Умови онлайн-флешмобу для молоді:

1. створити пост у соціальних мережах Facebook  або Instagram (відео, з аудіо супроводом  або текстового формату), який включатиме інформацію, подану вище (використання фото та відео ілюстрацій вітається);
  2. викласти пост на власну сторінку у соціальній мережі з 12 по 19 серпня 2021 року з хештегом  #молодіжний двигун.