ЧЕРГОВИЙ ТУР ПЕРШОСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 05.08.2021 15:26

Передостанній тур першого кола Першості об’єднаних громад відбувся 31 липня 2021 року. Команда «Прогрес» (смт Розівка) на виїзді зустрічалася з командою «Ураган» (с. Шевченківське). Через відсутність дублюючого складу гравців у команді «Ураган» матч грали лише основні склади команд. Перший гол пропустила наша команда, але у подальшому м’яч потрапляв тільки у сітку воріт господарів. Гра закінчилася з підсумковим результатом 1:5 на користь команди «Прогрес». Голами за нашу команду відзначилися: Максим Жеребко, Іван Іщенко, Віталій Студенніков та Данило Ярошенко. Ще один м’яч (автогол) був забитий у власні ворота гравцем команди «Ураган».

Після п’яти турів розівська команда набирає 13 очок та очолює таблицю Першості. Наступний, шостий тур, команда «Прогрес» гратиме 07 серпня 2021 року в смт Більмак, проти місцевої команди «Алоінс-Бізон-Тех». У цій грі визначиться лідер після першого кола Першості об’єднаних громад. Початок гри: 16.00 – дублюючі склади; 17.00 – основні склади команд. Бажаємо нашим хлопцям перемоги та надалі залишитися лідерами!