Увага! Конкурс!

Дата: 04.08.2021 10:19

Шановні мешканці Розівської громади!

Нагадуємо, що триває прийом заявок на участь конкурсі проєктів соціальної дії, який реалізується Розівською селищною радою та Фондом «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021 .

В рамках конкурсу, буде підтримано 4 проєкти місцевих жителів по 50 000 грн. кожний.

Тож якщо у вас є ідея розвитку Розівської громади та вирішення локальних проблем впродовж короткого часу – запропонуйте її на конкурсі, та отримайте кошти на її реалізацію.

Взяти участь у конкурсі можуть жителі Розівської громади, віком старше 18 років, які планують проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади та вирішення локальних проблем, та бажають отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Про умови конкурсного відбору та процес подачі заявок читайте за посиланням https://rozivska-gromada.gov.ua/news/1627022124/

Кінцевий термін подачі заявок – 8 серпня 2021 року!

Питання щодо конкурсу, надсилайте до 6 серпня на електронну адресу: zhnyvin@union.org.ua або звертайтесь до відділу економічних відносин та інвестиційної політики Розівської селищної ради (вул. Каштанова, 14 смт.Розівка Пологівського району Запорізької області, кабінет № 28)