До уваги громадян

Дата: 02.08.2021 10:23

На території Розівської селищної ради знаходяться повітряні лінії електропередач напругою 35-150 кВ, які експлуатуються ПАТ «Запоріжжяобленерго». Власники і користувачі земельних ділянок на землях спеціальних зон об’єктів енергетики зобов’язані дотримуватися спеціального режиму їх використання, обмежень та обтяжень, а також здійснювати господарську та інші види діяльності з дотриманням вимог нормативних документів. У разі самочинної посадки підприємствами або приватними особами дерев і інших багаторічних насаджень в охоронній зоні електричних мереж, роботи по приведенню до належного стану просік виконуються за рахунок цих підприємств і осіб. Охоронні зони електричних мереж запроваджуються з метою створення належних умов експлуатації електричних мереж і запобігання нещасним випадкам та встановлюються уздовж ліній у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів при невідхильному їх положенні на відстань: для ПЛ-35 кВ – 15 м, для ПЛ-150 кВ – 25м.

Шановні громадяни, закликаємо дотримуватися вище згаданих вимог при провадженні господарської діяльності.