ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Розівської селищної ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Дата: 24.02.2020 12:31

ПОВІДОМЛЕННЯ

Розробник регуляторного акту – Розівська селищна рада.

Проєктом регуляторного акту затверджується Регламент роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області.

Адреса розробника: 70300, смт. Розівка, вул. Каштанова, 14,  тел. 06162 97252, e-mailrozovka_otg@ukr.net

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 0442545673,  факс 0442854393, e-mailinform@dkrp.gov.ua.

Проєкт розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному  веб-сайті  Розівської селищної ради:   http://www.roz.zp.ua у розділі «Діяльність селищної ради», підрозділ «Підприємництво та регуляторна політика», сторінка «Обговорення проєктів регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження, відповідно цього проєкту, від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування.

Проєкт рішення Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області