ПЕРШІСТЬ З ФУТБОЛУ

Дата: 20.07.2021 13:56
Кількість переглядів: 327

Фото без опису

17 липня 2021 року на центральному стадіоні смт Розівка відбувся поєдинок четвертого туру Першості об’єднаних територіальних громад. Команда «Прогрес» (смт. Розівка) приймала команду «Зірка» (с. Білоцерківка). Дублюючі склади зіграли внічию 1:1. Гол за наших юнаків забив Данило Ярошенко. Після цього на поле вийшли основні склади команд. У першому таймі гра проходила з незначною перевагою команди «Прогрес», тому перша половина матчу завершилася з рахунком 2:0 на користь нашої команди. У другому таймі перевага команди «Прогрес» збільшилася, що вилилося у ще 4 забитих м’ячі. Поєдинок завершився з рахунком 6:0 на користь господарів поля. Голи в нашій команді забивали: Артем Лосєв, Максим Жеребко, Віталій Студенніков, Віктор Миздріков, Тарас Михайлюк та Іван Яшаров. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Крім того повідомляємо, що в суботу (24 липня), згідно складеного календарю ігор Першості, наша команда відпочиває. Наступний матч команда «Прогрес» зіграє 31 липня на виїзді проти команди «Ураган» (с. Шевченківське).

Початок матчу: 16.00 – дублюючі склади команд, 17.00 – основні склади команд. Бажаємо нашим хлопцям перемоги!