Розівська селищна рада (офіційний веб-сайт)
Пологівський район Запорізька область

ПРОГРАМА компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки

Дата: 19.07.2021 09:47
Кількість переглядів: 377

                                                                          

Фото без опису

УКРАЇНА

РОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя позачергова сесія  

восьмого скликання

РIШЕННЯ

 

 •  

 

 

24.12.2020

 

смт  Розівка

                               

                                 № 10

 

Про затвердження «Програми компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки»

 

Керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», «Про охорону дитинства», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» (із змінами та доповненнями), з метою реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд на залізничному транспорті загального користування приміського та міжміського сполучення та відшкодування компенсаційних виплат за перевезення приміським та міжміським  залізничним транспортом загального користування окремих пільгових категорій громадян, відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном пільговим категоріям громадян, Розівська селищна рада Розівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Програму компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки»(далі - Програма), що додається.

 

2. Передбачати асигнування на реалізацію Програми, виходячи із загального обсягу видатків, передбачених на відповідний рік.

 

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики та економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Селищний голова                                                              Світлана НЕСТЕРЕНКО

 

                                                             

              ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення селищної  ради

                          24.12.2020 №10     

                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

ПРОГРАМА

компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

смт Розівка

2020 рік

 

 

 

Зміст

Програми компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки

 

І. Загальні положення.

II. Мета і основні завдання Програми.

III. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма.

IV. Фінансове забезпечення Програми.

V. Очікувані результати виконання Програми.

VI. Контроль за ходом реалізації Програми.

VII. Перелік заходів і завдань Програми.

Перелік окремих категорій громадян та кількість осіб Розівської селищної ради, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом загального користування відповідно до законодавства (станом на 01.12.2020 року в ЄДАРП управління соціального захисту населення Розівської райдержадміністрації Запорізької області) (додаток 1).

Перелік окремих категорій громадян та кількість осіб, які мають право на відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном відповідно до чинного законодавства (станом на 01.12.2020 року в ЄДАРП управління соціального захисту населення Розівської райдержадміністрації Запорізької області) (додаток 2).

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми (додаток 3).

 

 

 

І. Загальні положення

 

Програма компенсації послуг зв’язку та пільгових перевезень на залізничному транспорті окремих категорій громадян Розівської селищної ради  на 2021-2023 роки (далі – Програма) направлена на забезпечення права окремих категорій громадян на пільги.

Програма розроблена відповідно до Бюджетного Кодексу України, враховуючи Закони України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про реабілітацію інвалідів України», «Про охорону дитинства», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги».

Згідно з Законом України «Про залізничний транспорт» пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на залізничному транспорті приміського сполучення. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані надати перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення пасажирів та перевезення пасажирів за регульованими тарифами, компенсацію відповідно до Закону.

Перелік окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом приміського сполучення відповідно до чинного законодавства представлений у додатку 1 до цієї Програми.

Стаття 91 Бюджетного кодексу України передбачає видатки з місцевого бюджету на місцеві програми соціального захисту окремих категорій населення та компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Дана Програма пропонується для затвердження Розівською селищною радою з метою забезпечення пільгового проїзду соціально незахищених верств населення Розівської селищної ради та відшкодування вартості за встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном пільговим категоріям громадян.

                              

ІІ. Мета і основні завдання Програми

 

Метою Програми є забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд на залізничному транспорті загального користування приміського та міжміського сполучення та відшкодування компенсаційних виплат регіональній філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» за перевезення приміським та міжміським  залізничним транспортом загального користування окремих пільгових категорій громадян; відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном пільговим категоріям громадян Розівської селищної ради за рахунок коштів селищного бюджету.

Програма направлена на забезпечення безперешкодного права пільгового проїзду та послуг зв’язку окремих категорій громадян, які мають право на пільги згідно діючого законодавства.

Основними завданнями Програми є:

зниження соціальної напруги серед населення;

відшкодування збитків, пов’язаних з наданням послуг перевезення  пільговим категоріям громадян;

відшкодування збитків, пов’язаних з наданням послуг  зв’язку пільговим категоріям громадян.

 

ІІІ. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

 

Станом на 01.12.2020 року в управлінні соціального захисту населення Розівської райдержадміністрації на обліку в Єдиному автоматизованому Державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 2189 осіб пільгової категорії, з них: 

дітей війни – 628;

осіб з інвалідністю внаслідок війни – 12;

учасників бойових дій – 120 ( т.ч. учасників АТО – 75),

учасників війни – 75;

членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни –21;

батьки загиблих військовослужбовців - 2;

осіб з інвалідністю загального захворювання та дітей з інвалідністю -292;

ветеранів праці – 722;

багатодітних сімей – 72 ( дітей у багатодітних сім’ях -222);

громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЄС- 23.

Станом на 01.12.2020 року по Розівській селищній раді облікованих у ЄДАРП осіб, які мають право на пільговий проїзд  залізничним транспортом - 1780.

Станом на 01.12.2020 року на території Розівської селищної ради осіб, які мають право на пільгу послуг зв’язку - 16.

Громадяни мають право користуватися пільгами. Стаття 91 Бюджетного кодексу України передбачає видатки з місцевого бюджету на місцеві програми соціального захисту окремих категорій населення.

Програму передбачається виконати протягом 2021-2023 років.

 

ІV.Фінансове забезпечення Програми

 

            Фінансування селищної Програми відповідно до переліку окремих категорій громадян та кількості осіб Розівської селищної ради, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом загального користування відповідно до  законодавства (додаток 1) та надання пільг на  послуги зв’язку відповідно до переліку окремих категорій громадян та кількості осіб Розівської селищної ради, які мають право на відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном відповідно до чинного законодавства (додаток 2), здійснюється за рахунок коштів бюджету Розівської селищної територіальної громади у межах обсягів асигнувань передбачених в бюджеті Розівської селищної територіальної громади на відповідний бюджетний рік. Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми приведено у додатку 3.

 

V. Очікувані результати виконання Програми

 

Програма дасть змогу забезпечити соціальний захист та соціальне забезпечення права на пільги окремих категорій громадян Розівської селищної ради з послуг зв’язку та перевезення залізничним транспортом приміського  та міжміського сполучення.  

 

VI. Контроль за ходом реалізації Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснюється постійною  комісією селищної ради з постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики та економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

 

VII. Перелік заходів і завдань Програми

з/п

     Найменування заходів

     Виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1.1

пільгове перевезення залізничним транспортом загального користування приміського сполучення

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023 роки

1.2

пільгове перевезення залізничним транспортом загального користування міжміського сполучення

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023 роки

1.3

пільги послуг зв’язку (відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023 роки

 

 

Секретар селищної ради                                                         Наталя БРИЦЬКА

 

Додаток 3

до селищної Програми компенсації

послуг зв’язку та пільгових перевезень

на залізничному транспорті окремих  

категорій  громадян Розівської

селищної ради на 2021-2023 роки

 

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми

 

 

№ п/п

 

Зміст заходу

 

Відповідальні  

виконавці

Термін

виконання

Орієнтовні обсяги фінансування   з

бюджету Розівської селищної територіальної громади

(тис. грн)

2021

2022

2023

Разом

1.1

 

 

Пільгове перевезення залізничним транспортом загального користування приміського сполучення

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023

 

28,080

28,080

28,080

84,240

1.2

пільгове перевезення залізничним транспортом загального користування міжміського сполучення

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023

 

18,720

18,720

18,720

56,160

1.3

пільги послуг зв’язку (відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном

Розівська селищна рада, відділ соціального захисту населення селищної ради

2021-2023

 

20,000

20,000

20,000

60,000

2.

Всього (тис. грн)

 

2021-2023

 

66,800

66,800

66,800

200,400

 

 

Секретар селищної ради                                                                     Наталя БРИЦЬКА

 

 

 

Додаток 1

до селищної Програми компенсації послуг зв’язку та  пільгових перевезень на залізничному транспорті  окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки

 

Перелік окремих категорій громадян та

кількість осіб Розівської селищної ради, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом загального користування  відповідно до законодавства (станом на 01.12.2020 року в ЄДАРП  УСЗН Розівської райдержадміністрації Запорізької області )

 

№ з/п

Категорії пільговиків

Кількість осіб по

Розівській селищній раді

1.

Учасники бойових дій

120

2.

Особи з інвалідністю внаслідок Великої Вітчизняної війни I, II, III груп

0

3.

Учасники війни

75

4.

Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани Державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

7

5.

Члени сімей загиблих  померлих ветеранів

війни

21

6.

Пенсіонер за віком

1031

 

7.

Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - 2 категорії

23

8.

Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби

2

9.

Дитина з багатодітної сім’ї

222

10.

 Особи з інвалідністю: 1, 2, 3 групи

279

 

ВСЬОГО :

1780

 

Секретар селищної ради                                                         Наталя БРИЦЬКА

Додаток 2

до селищної Програми компенсації послуг зв’язку та  пільгових перевезень на залізничному транспорті  окремих категорій громадян Розівської селищної ради на 2021-2023 роки

 

Перелік окремих категорій громадян та

кількість осіб Розівської селищної ради, які мають право на відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном відповідно до чинного законодавства (станом на 01.12.2020 року в ЄДАРП  УСЗН Розівської  райдержадміністрації Запорізької області )

№ з/п

Категорії пільговиків

Кількість осіб по

Розівській селищній раді

 1.  

ветерани військової служби

0

 1.  

вдови (вдівці) ветеранів військової служби

0

 1.  

ветерани органів внутрішніх справ

0

 1.  

інваліди війни

5

 1.  

учасники бойових дій

7

 1.  

учасники війни

3

 1.  

члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни

1

 1.  

особи ЧАЄС – 1,2 категорії

0

 1.  

особи ЧАЄС – 2 категорії – потерпілі

0

 1.  

дружина (чоловік) ЧАЄС померлого

0

 1.  

багатодітні сім’ї

0

 1.  

сім’я опікуна (піклувальника)

0

 1.  

дитячий будинок сімейного типу

0

 1.  

прийомні сім’ї

0

 1.  

вдови (вдівці) осіб з особливими трудовими заслугами

0

 1.  

особи з особливими трудовими заслугами

0

 

Всього

16

 

Секретар селищної ради                                                                       Наталя БРИЦЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь