Семінар-нарада «Забезпечення доступності повної загальної освіти у територіальних громадах»

Дата: 16.07.2021 10:13

15 липня  2021 року в приміщенні Класичного приватного університету м. Запоріжжя відбувся семінар-нарада на тему «Забезпечення доступності повної загальної освіти у територіальних громадах», який був організований Управлінням Державної служби якості освіти у Запорізькій області. Від Розівської селищної ради на семінарі були присутні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Олена Тислицька та начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури селищної ради Сергій Яновський.

На заході розглянуті наступні питання:

• повноваження органів місцевого самоврядування у сфері освіти;
  • підготовка до нового навчального року, проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладами освіти;
  • обрання (призначення) керівників закладів загальної середньої освіти;
  • забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності органів місцевого самоврядування та закладів освіти;
  • стан дотримання закладами освіти вимог законодавства.

Всі учасники семінару залишилися задоволені від заходу, оскільки на ньому були розглянуті нагальні питання у сфері освіти.  Після семінару учасники мали змогу поспілкуватися з освітніми експертами та поставити їм свої питання.