Онлайн тренінг: «Основи графічного дизайну для початківців»

Дата: 12.07.2021 11:28

Запрошуємо активних мешканців громади, які мають намір приймати участь у Програмі розвитку локальних ініціатив 2021 , до завершального  онлайн тренінгу на тему «Основи графічного дизайну для початківців». Початок о 15-00. Реєстрація за посиланням https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtceCqqjovHN2JFUsnN4ArtKXd6iIDcYjG

Під час тренінгу учасники і учасниці дізнаються:

• Які основні типи візуальних комунікацій існують, і як свідомо користуватись ними в залежності від контексту.
  • Як презентувати свою ідею, продукт або сервіс, використовуючи різноманітні засоби графічного дизайну.
  • Навчитесь обізнано підбирати кольори та дізнаємось, яке приховане значення вони мають.
  • Як правильно обрати шаблон для презентації або сайту.
  • Які базові знання потрібно мати аби впевнено працювати із текстом та шрифтами.

Нагадуємо, що цикл навчальних заходів здійснюється завдяки Фонду «Об'єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program .