Онлайн захід на тему «Ефективна комунікація зі ЗМІ»

Дата: 07.07.2021 14:21

Фото без описуПродовжується цикл навчальних тренінгів від Фонду «Об'єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program .

6 липня 2021 року для  активних мешканців громади, які мають намір приймати участь у конкурсі проектів соціальної дії, що планується оголосити вже днями, був проведений онлайн захід на тему «Ефективна комунікація зі ЗМІ». Учасників ознайомили з різноманітними каналами комунікації та обговорили актуальність необхідності вести діалоги з громадськістю. Окрім цього, отримано рекомендації по веденню та цікавому наповненню діючих сайтів та сторінок в соцмережах в громадах-учасниках Програми розвитку локальних ініціатив 2021.

Наступний навчальний онлайн тренінг відбудеться на платформі ZOOM 08 липня з 15:00 до 18:00 на тему «Інформаційне супроводження проєктів у соціальних мережах». Приєднатись можна, попередньо зареєструвавшись за посиланням https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMucuGgrTMpE9PmPQPC31Izdz_EVxZdb05t

Під час тренінгу учасники і учасниці дізнаються:

Як визначити цільову аудиторію соціального проєкту і як з нею комунікувати.

Різницю між соціальними мережами та контентом для них.

Що таке контент-план, як його складати і навіщо його дотримуватись.

Особливості візуального супроводу у соц.мережах і як отримати «лайки» за картинки та фото.

Як написати текст для дописів, який хочеться прочитати до кінця.

Для участі у семінарах всім учасникам та учасницям необхідні: мікрофон, камера, Інтернет.

Запрошуємо всіх зацікавлених мешканців приєднатись та використати можливість покращити свої знання та навики.

В разі виникнення питань щодо участі у Програмі розвитку локальних ініціатив 2021, звертайтесь до відділу економічних відносин та інвестиційної політики Розівської селищної ради (каб. 28).