8 скликання 6 (позачергова) сесія 22.02.2021

Назва рішення

Рішення № 1

від 22.02.2021

Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Розівської селищної ради

Рішення № 2

від 22.02.2021

Про надання згоди  на укладання договору оренди окремих  приміщень,  розташованих  за адресою: смт. Розівка,  вул. Центральна, 34

Рішення № 3

від 22.02.2021

Про надання згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Пологівського району до комунальної власності Розівської територіальної громади в особі  Розівської селищної ради

Рішення № 4

від 22.02.2021

Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.03.2020 №19 «Про припинення шляхом ліквідації трудових архівів Новозлатопільської, Новомлинівської, Зорянської, Солодководненської, Азовської сільських рад Розівського району Запорізької області»

Рішення № 5

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у власність гр. Карнауху Ю.О.

Рішення № 6

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для передачі у постійне користування Розівській районній державній лікарні ветеринарної медицини

Рішення № 7

від 22.02.2021

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 10,3063 га

Рішення № 8

від 22.02.2021

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19,3488 га

Рішення № 9

від 22.02.2021

Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Тюкалу О.І.

Рішення № 10

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Карпеті Р.Л.

Рішення № 11

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кіщак О.О.

Рішення № 12

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рулі А.О.

Рішення № 13

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Костенко М.М.

Рішення № 14

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства Костенку С.І.

Рішення № 15

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства Сучок Т.С.

Рішення № 16

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Батичку А.О.

Рішення № 17

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Литвинчук А.В.

Рішення № 18

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Карнаух О.В.

Рішення № 19

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Осман В.О.

Рішення № 20

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сачли А.В.

Рішення № 21

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сачли В.О.

Рішення № 22

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сачли В.Г.

Рішення № 23

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фішеру Д.С.

Рішення № 24

від 22.02.2021

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Теміру С.М.