ПОЛОЖЕННЯ про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у розпорядженні Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Дата: 05.05.2021 13:48

Розпорядження селищного  голови

30 жовтня  2019 року  № 60

про систему обліку публічної інформації,

яка знаходиться у розпорядженні Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

1. Це положення встановлює загальні вимоги щодо забезпеченнязбереження та доступу до публічної інформації шляхом створення,
функціонування та ведення системи обліку публічної інформації, в якій реєструються документи, що знаходяться у розпорядженні Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області (далі- селищна рада).

2.  Система обліку публічної інформації (далі - система обліку) в селищній раді ведеться в паперовій формі (журнали реєстрації вхідної, вихідної кореспонденції, розпоряджень селищного голови, запитів тощо),  та містить інформацію про документи, які знаходяться у розпорядженні селищної ради (далі- документи).

3.  Функціонування системи обліку здійснює апарат селищної ради.

4. Структурні підрозділи апарату, в межах повноважень, забезпечують:

реєстрацію документів;

стабільну роботу системи обліку;

оприлюднення системи обліку на веб-сайті селищної ради;

можливість пошуку, перегляду, отримання електронних та паперових копій шляхом копіювання інформації з системи обліку в цілому або її частин користувачами системи обліку;

здійснення інших функцій відповідно до законодавства.

5. Реєстрація документів здійснюється шляхом внесення в журнальну форму таких відомостей про документи :

назва документа;

номер документа;

дата створення документа;

дата надходження документа;

джерело інформації (автор, відповідний підрозділ);

передбачена законом   підстава   віднесення   інформації  до категорії з обмеженим доступом;

строк обмеження доступу до інформації (у разі, якщо вона віднесена до інформації з обмеженим доступом);

галузь;

ключові слова;

тип, носій (текстовий документ, плівки, відео- та аудіо записи тощо);

вид (нормативні   акти, угоди, рішення, протоколи, звіти, прес-релізи);

проекти рішень (доповідні записки, звернення, заяви, подання, пропозиції, листи тощо);

форма зберігання документа;

місце зберігання документа.

У разі потреби може зазначатися додаткова інформація.

6. Система обліку ведеться державною мовою.
     7. Доступ до системи обліку, що містить інформацію про документ, що знаходиться у суб'єкта владних повноважень, забезпечується шляхом:

1) оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради такої інформації, 2) надання доступу до системи за запитами.

8. Система обліку публічної інформації не може бути віднесена до категорії інформації з обмеженим доступом.

9Селищна рада несе відповідальність за забезпечення доступу до системи обліку відповідно до закону.

10. Внесення до системи обліку відомостей про документи здійснюється з урахуванням частини сьомої статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" .

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів                                                                                            Олена ТИСЛИЦЬКА