Розпорядження селищного голови від 15.10.2020 №176

селищного голови

смт Розівка

№ 176

Про внесення змін до Порядку доступу до публічної інформації  у Розівській селищній раді Розівського району Запорізької області

Керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та у зв’язку зі змінами, внесеними згідно із Законом України від 15.09.2020 №890-ІХ «Про доступ до публічної інформації»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Внести зміни до Порядку доступу до публічної інформації  у Розівській селищній раді Розівського району Запорізької області, затвердженого розпорядженням селищного голови від 30.10.2019 №60 «Про затвердження Положення про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у розпорядженні Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області та Порядку доступу до публічної інформації у Розівській селищній раді Розівського району Запорізької області» (далі - Порядок), виклавши п.4 розділу IV Порядку в новій редакції:

«4.  Інформація, передбачена п.п.3-10 п.3. розділу  другого цього Порядку та інформація, визначена  пунктом 3 цього розділу Порядку підлягає обов’язковому оприлюдненню не пізніше п’яти  робочих днів з дня затвердження документа. Проєкти рішень виконавчого комітету та сесій селищної ради оприлюднюються не пізніш як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття згідно ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Вимоги цієї частини щодо строку оприлюднення не застосовуються до проєктів рішень селищної ради, спрямованих на надання адміністративних послуг, якщо це призведе до порушення встановленого законом строку надання відповідної адміністративної послуги.».

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на селищного голову.

Заступник селищного голови                                               Олена ТИСЛИЦЬКА